Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > STARÁ STRUKTURA - smazat po kontrole > Kulturní akce obecní knihovny

Zpět

Kulturní akce obecní knihovny

 

Knihovnická soutěž

Dne 3.5.2011 byla v knihovnické soutěži z šesti správných odpovědí vylosována jedna výherkyně a to Irena Holásková ze Srbec. Výherkyně dostane za správnou odpověď nákup v obchodě u Nadi Páclové v hodnotě 200kč zdarma. Výherkyni blahopřejeme.

V uterý 29.11.2011 jsem obdržela jedinou správnou odpověď na listopadovou soutěž o poznání knihy taVšem ostatním odesílatelům za jejich odpovědi děkujeme a přejeme mnoho štěstí v další připravované soutěži.

kže vítězem se stal Olin Přecechtěl ze Srbec a odměnou mu byl nákup v obchodě u Nadi Páclové v hodnotě 200 kč. Výherci blahopřeji a těším se na další účast v připravované soutěži

S pozdravem Silvie Balušíková

Vánoční výstava 11.12.2011

 

Vánoční výstava

Vánoční výstava

V neděli odpoledne jsem pořádala v knihovně prodejní výstavku. Ke zhlédnutí byly perníkové, proutěné, keramické, chvojové drátěné a dřevěné výrobky i nějaké květiny.

Čtení dětem 2012

Ve středu 25. ledna 2012 přijely ranním autobusem děti z dřinovské školky do naší knihovny aby si poslechly předčítání pohádky z úst starostky obce. Vybraly si pohádku o perníkové chaloupce. Po celou dobu čtení pozorně poslouchaly a potom odpovídaly na kladené otázky ohledně vybrané pohádky. Před odjezdem ještě v doprovodu učitelek zazpívaly pár písniček a představily se jménem  a místem bydliště. K této příležitosti jsem jim napekla malé perníčky jako dáreček za navštívení knihovny. Po ukončení programu se vydaly pěšky zpět na Dřínov neboť jim vyšlo velmi pěkné počasí. Za návštěvu velmi děkujem a těšíme se na další návštěvu.

Čtení dětem 2012 Čtení dětem 2012
   
Čtení dětem 2012 Čtení dětem 2012

s pozdravem Silvie Balušíková

Čtení dětem 2013

Ve čtvrtek 25. dubna navštívily obecní knihovnu děti z dřínovské mateřské školky, aby si opět poslechly předčítanou pohádku. Tentokrát se probíralo téma o domácích zvířátkách.  Dětem jsem za odměnu upekla perníčky a ještě dostaly obrázek na vymalování. Po malé svačince se děti s učitelkami vydaly procházkou přes obec podívat se na ovečky s poníkem. Po té jsme se všichni rozloučily a děti se vydaly pěšky zpět do dřínovské školky.

S.B.

Čtení dětem 2013 Čtení dětem 2013
Čtení dětem 2013 Čtení dětem 2013
Čtení dětem 2013 Čtení dětem 2013